Február 25-én ünnepeltük a Thor Gym 10., jubileumi születésnapját!

A hagyomány szerint mindezt tradicionális csapatversennyel, s büszkén mondhatjuk, hogy valóban ünnepi hangulatot teremtett az a 250 ember, aki eljött a Thorba!

A nagy napot a hagyományos születésnapi csapatversennyel indítottuk.

A Birthday Cup X eseményre 29 csapat nevezett!

Sérülés és betegség miatt végül 27 csapat jelent meg a reggeli mérlegelésen, ahol a FITRADE biztosított egy-egy üveg frissítőt az indulóknak a soron következő kihívások mellé. Egy kivétellel minden egység 2 férfi és egy hölgy versenyzővel vágott neki a megmérettetésnek.

A pörgős tempót a nézők szurkolása és megannyi mosoly övezte. Fergeteges volt a hangulat, hiszen nagyon sokan voltak kíváncsiak a versenyzőkre, ez pedig kétségkívül motíválta a résztvevőket.

A verseny rendszerének köszönhetően hiába emelkedett ki egy csapat végig, egyenletesen erős teljesítménnyel, mégis maradt izgalom a verseny legvégéig. Ugyan az összegyűjtött pontokat vitte magával mindenki, de így sem volt előre lefutott a döntő a végeredményt illetően.

Fantasztikus volt megélni, hogy mindenki a maximumot nyújtotta, azonban versenyektől szokatlan módon mindezt teljesen oldott hangulatban tehették a srácok. A feladatok változatosnak bizonyultak és az izgalom is megvolt.

A dobogó legtetejére végül a Little Mosquitos csapata állhatott! Gratulálunk nekik a győzelemhez!

A második helyre a Thor Gym Újbuda edzőjének, Nyárasdi Zsombornak a csapata került, vagyis az ezüstérmet a Predathors csapata vihette haza.

Míg végül a harmadik helyezett a nagyszerűen teljesítő Suncity powerpuff girls lett.

A győztes csapat a 300.000 forintos fődíjat, valamint az összes dobogós a myprotein által felajánlott bőkezű ajándékcsomagot vihette haza, amik mellé az UnderArmour ajándékkártyáit is átadtuk.

27. MorThor

Egy félreértés miatt sajnos a Ragnarök Jászberény csapata kimaradt a döntő futamból, ők különdíjjal tértek végül haza és egy erkölcsi vastapssal. Sportszerűség terén aranyérmeseknek tekinthetőek, jövőre pedig bízunk abban, hogy valós érmet is a nyakukba akaszthatunk majd!

Nem mellesleg a nap legnagyobb előlguggolása  (front squat – 160 kg!!!) is az övék volt, így a myprotein különdíja is!

A versenyt követően pedig megérkezett a hatalmas, születésnapi torta, mely a LifeLike jóvoltából a különleges mogyorókrémjeikből készült. Így picit megcsúszva 18 óra körül köszöntöttük a Thor Gymet a kerek évfordulón, amit nagyon sokan ünnepeltünk! De beszéljenek helyettünk a nap fotói:

A verseny képeit IDE kattintva tudjátok megnézni és letölteni.